0 €

Výživa pre podporu imunity

Je vyvážená strava dôležitá pre správne fungovanie imunitného systému? Ktoré živiny sú nevyhnutné pre náš imunitný systém? Aké sú ich prirodzené zdroje a odporúčané denné dávky? Ako rýchlo podporiť našu imunitu pri vzniku infekcie? V tejto prednáške si preberieme túto zaujímavú tématiku a ukážeme si aj príklad denného jedálnička, ktorý pôsobí imuno-podporne.

Na webinári sa dozviete o:

  • Strava vs. imunita
  • Živiny a ich odporúčaný denný príjem
  • Jedálniček zameraný na podporu imunity

Uvedenou tématikou Vás prevedie lektorka Inštitútu Welko a výživová špecialistka RNDr. Jana Lomenová, PhD. 

Ako webinár prebieha:

Webinár je realizovaný v aplikácii Zoom. Vstup je najprv 10 minút pred zahájením cez odkaz, ktorý obdržíte v potvrdzovacom maili o prijatí platby. Po přihlásení sa dostanete do "čakárne" a vedúci seminára Vás postupne, v poradí, v akom budú poslucháči prichádzať, pustí ďalej do miestnosti. Po zahájení Vás lektor krátko zoznámi s aplikáciou Zoom a s funkciami, ktoré budete môcť v priebehu webinára využiť - napríklad zapojenie sa do diskusie alebo online chatovanie.

Účastníkom webinára posielame po jeho ukončení, na vyžiadanie, Osvedčenie o účasti, obsahujúce tému webinára, meno a priezvisko a dátum konania.

Doba trvania webinára: 1 hodinu

Cena webinára: 12 eur

Termín konania webinára: 3.11.2022 (štvrtok) v čase od 18:00 do 19:00

Kapacita je 100 osôb. 

Rezervujte si svoje miesto

Upozornenie: Zakúpením vstupenky beriete na vedomie a súhlasíte, že pri počte menej než 5 prihlásených záujemcov, si vyhradzujeme právo webinár zrušiť a prihláseným vstupné vrátiť v plnej výške. Pokiaľ sa webináru nemôžete zúčastniť naživo online formou, bude vám nahrávka webináru poslaná na vyžiadanie. Každý účastník webináru získa aj certifikát o absolvovaní.