0 €

Ako sa stravovať pri sedavom zamestnaní

Ako by mala vyzerať skladba stravy u ľudí so sedavým zamestnaním? Ako regenerovať telo a aký príjem energie je vhodný? Ako môžeme zvýšiť výkonnosť a naopak eliminovať stres pomocou stravy? Aká výživa podporuje činnosť mozgu? V rámci tejto prednášky si spoločne zodpovieme uvedené, ako aj mnohé ďalšie otázky.

Na prednáške sa dozviete:

  • Denný príjem energie
  • Regenerácia tela
  • Eliminácia stresu a spôsoby ako
  • Ako zvýšiť výkonnosť?

Uvedenou tématikou Vás prevedie lektorka Inštitútu Welko a výživová špecialistka RNDr. Jana Lomenová, PhD. 

Ako webinár priebieha:

Webinár je realizovaný v aplikácii Zoom. Vstup je najskôr 10 minút pred zahájením cez odkaz, ktorý obdržíte v potvrdzovacom maili o úhrade platby. Po prihlásení sa dostanete do "čakárni" a vedúci seminára Vás postupne, v poradí, v akom budú poslucháči prichádzať, pustí ďalej do miestnosti. Po zahájení Vás lektor krátko zoznámi s aplikáciou Zoom a s funkciami, ktoré budete môcť v priebehu webinára využiť - napríklad zapojenie sa do diskusie alebo online chatovanie.

Účastníkom webinára posielame po jeho ukončení, na vyžiadanie, Osvedčenie o účasti, obsahujúce tému webinára, meno a priezvisko a dátum konania.

Doba trvania webinára: 1 hodina

Cena webinára: 12 eur

Termín konania webinára: 20.10.2022 (štvrtok) v čase od 18:00 do 19:00 hod.

Kapacita je 100 osôb. 

Rezervujte si svoje miesto

Upozornenie: Zakúpením vstupenky beriete na vedomie a súhlasíte, že pri počte menej než 5 prihlásených záujemcov, si vyhradzujeme právo webinár zrušiť a prihláseným vstupné vrátiť v plnej výške. Pokiaľ sa webináru nemôžete zúčastniť naživo online formou, bude vám nahrávka webináru poslaná na vyžiadanie. Každý účastník webináru získa aj certifikát o absolvovaní.