0 €

VŠETKO O DOPLNKOCH STRAVY

Nenájdete dnes asi človeka, ktorý by neužíval nejaký doplnok stravy. Dôvody na to má každý iné, vo väčšine prípadov je to však vplyvom neuveritelne silnej a premyslenej mediálnej masáži, financovanej farmaceutickými spoločnosťami, ako hlavnými producentmi doplnkov stravy, resp. potravinových doplnkov, alebo iným názvom, suplementov. Mnozí z nás bohužel málo přemýšlí nad tím, proč vůbec suplementy užívají - však jim to přece poradil kamarád, kamarádka, trenér v posilovně, psali o tom na Facebooku a pod. Tudy cesta opravdu nevede. Všechny živiny bychom primárně měli získavat z přirozených zdrojů, t.j. z potravin a jídel z nich připravených. Jsou pochopitelně situace, kdy tomuto dostát nelze a suplementace je zcela na místě. 

Na webinári budeme hovoriť o:

  • Kategorizácii doplnkov stravy
  • Hodnotenia kvality doplnkov stravy a o tom, ako vybrať tie správne
  • O tom, kedy a prečo ich užívať
  • Pozitívach a negatívach uživania doplnkov stravy

Webinárom Vás prevedie lektorka nášho Inštitútu, trenérka a nutričná terapeutka,  Ing. Jana Daňková, DiS. 

Ako webinár prebieha:

Webinár je realizovaný v aplikácii Zoom. Vstup je najprv 10 minút pred zahájením cez odkaz, ktorý obdržíte v potvrdzovacom maili o prijatí platby. Po přihlásení sa dostanete do "čakárne" a vedúci seminára Vás postupne, v poradí, v akom budú poslucháči prichádzať, pustí ďalej do miestnosti. Po zahájení Vás lektor krátko zoznámi s aplikáciou Zoom a s funkciami, ktoré budete môcť v priebehu webinára využiť - napríklad zapojenie sa do diskusie alebo online chatovanie.

Účastníkom webinára posielame po jeho ukončení, na vyžiadanie, Osvedčenie o účasti, obsahujúce tému webinára, meno a priezvisko a dátum konania.

Doba trvania webinára: 1,5 hodiny

Cena webinára: 13 eur

Termín konania webinára: nie je stanovený

Kapacita je 100 osôb. Registrácie sa uzatvárajú ........ o ....... hod. alebo po naplnení kapacity.

Rezervujte si svoje miesto

Upozornenie: Zakúpením vstupenky beriete na vedomie a súhlasíte, že pri počte menej než 5 prihlásených záujemcov, si vyhradzujeme právo webinár zrušiť a prihláseným vstupné vrátiť v plnej výške.