OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0948 528 308 | info@vyzivaonline.sk

Objednávka darčekového poukazu

Pokiaľ chcete svojim blízkym darovať vzdelanie, darujte mu náš

DARČEKOVÝ POUKAZ

Darčekový poukaz

(darčekový poukaz vystavujeme na všetky ponúkané kurzy, obrázok je iba ilustračný)

Zaobstaranie darčekového poukazu je veľmi jednoduché. Vyplňte tento objednávkový formulár. V potvrdzovacom maili Vám pošleme zároveň daňový doklad k úhrade registračného poplatku za príslušný kurz. Po prebehnutí úhrady Vám zašleme darčekový poukaz vo formáte .pdf, ktorý si stiahnete a odovzdáte obdarovanej osobe. Tá si potom zvolí termín kurzu, ktorý jej vyhovuje, prípadne si vyberie online kurz a vyplní prihlášku, kde do kolonky „Kód darčekového poukazu“ napíše kód, ktorý bude uvedený na poukaze. 

1. Pred vyplnením objednávky si prosím pozorne prečítajte Zmluvné podmienky.

2. Kolónky označené hviezdičkou je treba, v záujme presnej registrácie, vyplniť, pre případnú pozdejšiu komunikáciu.

3. Po obdržaní Vašej objednávky Vám pošleme daňový doklad pro úhradu darčekového poukazu. Po prevedení úhrady Vám pošleme mailom darčekový poukaz vo formáte pdf. Poukaz bude obsahovať jedinečný kód, který potom obdarovaná osoba uvedie ve svojej přihláške.

4. Informáce o tom, ako spracovávame Vaše osobné údaje, nájdete v dokumente Zásady zpracování osobních údajů. Odoslaním objednávky potvrdzujete, že ste sa s nimi zoznámil(a).

5. Úspešné odeslanie objednávky Vám potvrdí automat a jej registráciu Vám potvrdíme nejpozdejšie do 24 hodín.

Výběr kurzu
Osobné informácie
Kontaktné údaje
Faktúra - firemné údaje