OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0948 528 308 | info@vyzivaonline.sk

Projekt Výživa.online je projektom spoločnosti Welko Team s.r.o. - Institut zdravého života so sídlom v Brne (www.welko.cz). Spoločnosť už niekoľko rokov organizuje vzdelávacie aktivity v oblasti zdravého životného štýlu s primárnym zameraním na výživu. Hlavnou náplňou sú kurzy, a to prezenčné i online. Najmä o formu online je v poslednom období zvýšený záujem. Základným kurzom je kurz Výživový poradca, ktorý je akreditovaný Ministerstvom školstva, mládeže a telovýchovy Českej republiky. Žiaľ, na Slovensku nie je zatiaľ táto odbornosť ani v ponuke pre možnú akreditáciu. Z toho dôvodu je medzi poslucháčmi online formy tohto kurzu mnoho záujemcov zo Slovenska, pretože túto modernú a atraktívnu formu štúdia na Slovensku zatiaľ žiadna vzdelávacia inštitúcia neponúka. Takže náš kurz Výživový poradca je

prvý a jediný akreditovaný kurz na Slovensku

Súčasťou akreditovaného kurzu Výživový poradca je jeden víkend takzvaných praktických lekcií, ktorých sa zúčastňujú poslucháči, ktorí už majú naštudovanú teóriu. Tieto praktické lekcie sú zamerané na prevádzanie nutričných výpočtov a na zostavovanie individuálnľho stravovacieho plánu pomocou nutričného softvéru FitLinie. Školskú verziu tohto softvéru majú poslucháči k dispozícii, je to súčasť ceny kurzu. Aby sme vyšli slovenským záujemcom v ústrety a nemuseli by na praktické lekcie cestovať do Brna, rozhodli sme sa realizovať ich v Bratislave. Nevylučujeme ani možnosť ich neskoršej realizácie v Banskej Bystrici a v Košiciach. 

Okrem "veľkého", t.j. akreditovaného kurzu Výživový poradca Vám prinášame i radu ďaľších, menších špecializovaných kurzov, ktoré slúžia k prehĺbeniu vedomostí o výžive.

Všetky kurzy, ktoré nájdete v našej ponuke sú zatiaľ v českom jazyku, avšak veľmi intenzívne pracujeme na ich preklade tak, abyste ich mohli v čo najkratšom čase študovať v slovenčine.