0 €

Mýty a pravdy vo výžive

Predstavujú sacharidy problém pri redukcii hmotnosti? Sú celozrnné výrobky zdravšie? A čo kváskové pečivo? Je pšenica skutočne naším nepriateľom? Pozrieme sa na ketogénne dietetické smery ako aj na rastlinné verzie stravovania. Mali by sme zo stravy vylúčiť sóju? Sú tuky naozaj nezdravé? Je maslo zdravšie ako margarín? Sú biopotraviny superpotraviny? Je vhodné raňajkovať? Na tieto, ako aj iné otázky, pohľadáme spolu odpovede.

Aké témy zaznejú na webinári:

  • Sacharidy a redukcia hmotnosti
  • Kváskové či celozrnné pečivo?
  • Ketogénne diéty
  • Superpotraviny v jedálničku
  • Rastlinná verzia stravovania

Uvedenou tématikou Vás prevedie lektorka Inštitútu Welko a výživová špecialistka RNDr. Jana Lomenová, PhD. a výživová špecialistka Ing. Eva Püšpökyová

Ako webinár prebieha:

Webinár je realizovaný v aplikácii Zoom. Vstup je najskôr 10 minút pred zahájením cez odkaz, ktorý obdržíte v potvrdzovacom maili o úhrade platby. Po prihlásení sa dostanete do "čakárni" a vedúci seminára Vás postupne, v poradí, v akom budú poslucháči prichádzať, pustí ďalej do miestnosti. Po zahájení Vás lektor krátko zoznámi s aplikáciou Zoom a s funkciami, ktoré budete môcť v priebehu webinára využiť - napríklad zapojenie sa do diskusie alebo online chatovanie.

Účastníkom webinára posielame po jeho ukončení, na vyžiadanie, Osvedčenie o účasti, obsahujúce tému webinára, meno a priezvisko a dátum konania.

Doba trvania webinára: 1 hodina

Cena webinára: 12 eur

Termín konania webinára:  nie je stanovený

Kapacita je 100 osôb. 

Rezervujte si svoje miesto

Upozornenie: Zakúpením vstupenky beriete na vedomie a súhlasíte, že pri počte menej než 5 prihlásených záujemcov, si vyhradzujeme právo webinár zrušiť a prihláseným vstupné vrátiť v plnej výške. Pokiaľ sa webináru nemôžete zúčastniť naživo online formou, bude vám nahrávka webináru poslaná na vyžiadanie. Každý účastník webináru získa aj certifikát o absolvovaní. 

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)