0 €

Potravinové intolerancie a alergie

Trápi vás, prípadne vašich blízkych, potravinová intolerancia? Ak trpíte vy, alebo niekto vo vašom okolí alergiami, prípadne intoleranciami na potraviny, určite viete, aké náročné môže byť stravovanie. Človek mnohokrát nemá dostatok informácií o tom, čo môže a čo, naopak, nemôže jesť. Problémom môže byť stravovanie mimo domova, prípadne situácia, keď trpíte tzv. skríženými alergiami. Spoločne sa pokúsime nájsť vhodné riešenia.

Na webinári dozviete o:

  • Potravinové intoerancie vs. alergie
  • Ako sa stravovať, ak trpíte potravinovou intoleranciou či alergiou
  • Skrížené alergie

Uvedenou tématikou Vás prevedie lektorka Inštitútu Welko a výživová špecialistka RNDr. Jana Lomenová, PhD.  

Ako webinár prebieha:

Webinár je realizovaný v aplikácii Zoom. Vstup je najskôr 10 minút pred zahájením cez odkaz, ktorý obdržíte v potvrdzovacom maili o úhrade platby. Po prihlásení sa dostanete do "čakárni" a vedúci seminára Vás postupne, v poradí, v akom budú poslucháči prichádzať, pustí ďalej do miestnosti. Po zahájení Vás lektor krátko zoznámi s aplikáciou Zoom a s funkciami, ktoré budete môcť v priebehu webinára využiť - napríklad zapojenie sa do diskusie alebo online chatovanie.

Účastníkom webinára posielame po jeho ukončení, na vyžiadanie, Osvedčenie o účasti, obsahujúce tému webinára, meno a priezvisko a dátum konania.

Doba trvania webinára: 1,5 hodiny

Cena webinára: 20 eur

Termín konania webinára:  13.12.2023 o 18:00 hod.

Kapacita je 100 osôb. 

Rezervujte si svoje miesto

Upozornenie: Zakúpením vstupenky beriete na vedomie a súhlasíte, že pri počte menej než 5 prihlásených záujemcov, si vyhradzujeme právo webinár zrušiť a prihláseným vstupné vrátiť v plnej výške. Pokiaľ sa webináru nemôžete zúčastniť naživo online formou, bude vám nahrávka webináru poslaná na vyžiadanie. Každý účastník webináru získa aj certifikát o absolvovaní. 

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)