0 €

V našich kurzoch sme sa snažili odovzdať Vám to najlepšie, a to počínajúc relevantnými odbornými, avšak pochopiteľne podanými informáciami, končiac bohatými skúsenosťami našich lektoro, ktorí dlhodobo pracujú v oblasti výživy. Budeme veľmi radi a budeme Vám vďační za Vaše názory, a to aj kritické, pretože len tak môžeme naďalej kurzy upravovať a zlepšovať ich tak, aby čo najviac vyhovovali Vám - našim poslucháčom. Vopred Vám za Vaše názory a referencie ďakujeme.

Budeme Vám vďační, pokiaľ nám vyplníte tento DOTAZNÍK, aby sme mali spätnú väzbu a mohli tak naše kurzy naďalej vylepšovať. Vopred Vám ďakujeme.

Polia s hviezdičkou * sú povinné.

Pridať komentár

Prehľad komentárov

 • Online kurz výživový poradca

  15.3.2024 19:38:08 | Jela H.

  Tento kurz odporúčam každému, kto chce získať vedomosti z oblasti výživy a to samoštúdiom z kvalitných materiálov a prednášok, Ďakujem zamestnancom firmy Welko za naozaj prepracovaný kurz , veľa som sa naučila a bavilo ma to.

  Odpovedať

 • Výživový poradca online

  14.9.2022 16:44:52 | Gabriela T.


  Po prieskume na trhu ponúkaných kurzov v tejto oblasti som sa rozhodla práve pre kurzy ponúkané firmou" Institut zdravého života Welko". Prečo?
  Jednak ma oslovili ukážkové videá "História výživy" a "Výživa ako prevencia zdravia", ktoré sú prístupné pre každého a samozrejme aj skutočnosť, že sa tu nejedná o nejaké rýchlokurzy, propagáciu diét, príp. výživových doplnkov. Navyše je to jediný kurz s touto problematikou, ktorý je zastrešený Ministerstvom školstva ČR a po absolvovaní profesijnej skúšky dosiahnete stupeň vzdelania na úrovni štátnej maturity, získate "Osvedčenie o profesijnej skúške" spolu s "Europassom"( v anglickom jazyku).
  Všetci zamestnanci firmy (Gabi, Vladimír...), s ktorými som počas kurzu prišla do kontaktu, boli vysokokompetentní, zodpovedali na každú moju otázku, zároveň ústretoví a ich ľudský prístup si hneď získal moje srdce.
  Online forma kurzu mi navyše umožnila maximálnu flexibilitu.
  Neváhajte investovať svoju energiu a čas do tohto kurzu, uvidíte, že nebudete sklamaní!
  Ešte raz ďakujem celému tímu Welko, že aj takouto formou zlepšuje kvalitu života svojim klientom a odovzdáva získané skúsenosti v oblasti prevencie zdravia a zdravého životného štýlu všetkým, ktorí o to stoja.


  Odpovedať

 • Online kurz Výživový poradca

  11.7.2022 9:39:59 | Stanislava

  Ak náhodou váhate a rozmýšľate, či do tohto kurzu ísť , alebo nie ...alebo ak si nieste istý, či Vám prinesie to čo očakávate, tak za mňa určite áno ! :)
  Kurz bol veľmi pekne spracovaný, podrobné materiály ku ktorým ste sa mohli kedykoľvek vrátiť. Náučné prezentácie, ktoré ste si mohli pustiť podľa toho, kedy to Vám vyhovuje a svoje vedomosti si overiť v záverečných testoch každej kapitoly.
  Za mňa veľmi pekné spracovanie, super prístup a ochota lektorov a naozaj veľa podrobných informácii.
  Počas tohto kurzu som nabrala informácie a istotu a aj vďaka Vám môžem pracovať v oblasti, ktorá ma baví a napĺňa.
  Ďakujem Vám celý Welko tím, vidieť, že Vašu prácu robíte s láskou a baví Vás a to sa potom odzrkadlí, aj na Vašich "študentoch" :)

  Odpovedať

 • Online kurz Výživový poradca

  19.4.2022 13:44:44 | Alžbeta

  V prvom rade sa chcem veľmi poďakovať celému tímu Welko. Kedykoľvek som potrebovala s niečím pomôcť, vždy mi niekto ochotne poradil a pomohol.
  Kurz je spracovaný veľmi podrobne a prehľadne, rozsiahle skryptá a prednášky podávajú odborné informácie a rôzne pohľady na problematiku. O veľkej odbornosti tohto kurzu svedčí aj to, že je možné ho zakončiť profesijnou skúškou. Perfektná je aj možnosť priebežného testovania nadobudnutých znalostí pomocou testov za každou kapitolou. Pre mňa boli veľmi prínosné aj víkendové praktické lekcie, kde si študent overí svoje znalosti a prípadne môže prekonzultovať svoje otázky priamo s odborníkmi.
  Online forma kurzu je úžasná v tom, že si študent sám zvolí tempo štúdia a môže sa učiť kedykoľvek a kdekoľvek (aj vďaka aplikácii).

  Som veľmi rada, že som si na štúdium vybrala práve Vás. A teda, určite to nebol môj posledný kurz vo Welko :-)

  Odpovedať

 • Ref

  11.11.2021 8:06:07 | Alexandra

  Jednoznačne môžem len odporúčať.
  Rozsiahle a naozaj odborne spracované skriptá dopĺňali zreteľné a aj pre laikov (ako som bola ja

  Odpovedať

 • Recenzia ku kurzu výživový poradca online

  10.11.2021 11:04:08 | Janetta Melichová

  Chcela by som odporučiť tento online kurz výživového poradcu. Je veľmi pekne spracovaný, okrem hovorených prednášok/prezentácií ku každej kapitole, máte k dispozícií mnohé ďalšie materiály a zaujímavosti z oblasti výživy. Kurz je skutočne odborný a poskytuje všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete na štart v sfére výživového poradenstva. Kladne hodnotím akreditáciu ale i komunikáciu s lektormi.

  Odpovedať

 • Kurz výživový poradca - online

  8.7.2021 11:52:39 | Veronika Markovičová

  Ak náhodou váhate, či sa pustiť do tohto kurzu, moja odpoveď je rozhodne ÁNO. Ja som ho absolvovala a vôbec nebanujem. Boli to skvelo investované peniažky. A čo vás v kurze čaká : veľmi dobre a zrozumiteľne spracované prednášky, rozsiahle skriptá s podrobnými informáciami a rôzne doplnkové materiály. Čo veľmi oceňujem, je aj aplikácia v mobile, ktorá vám umožní pozerať prednášky aj priamo z postele :D Táto online forma štúdia mi veľmi vyhovovala, lebo sa učíte vtedy, kedy máte čas a nie vtedy kedy musíte. Koniec kurzu je zakončený víkendovými praktickými lekciami, kde vládla priateľská atmosféra, takže sa toho vôbec nemusíte obávať. Veľmi by som chcela pochváliť aj celý tím výživa online, najviac však Gabiku, ktorá mi bola veľmi nápomocná a vždy mi ochotne poradila, či zodpovedala moje otázky začo jej ešte raz veľmi pekne ďakujem :) určite to nie je posledný kurz, ktorý som si z ponuky vybrala. Takže neváhajte a choďte do toho, neoľutujete :)

  Odpovedať

 • VÝŽIVOVÝ PORADCA ONLINE

  14.6.2021 15:04:55 | Michaela Balážová

  Kurz bol obsahovo veľmi bohatý, nielen základné materiály, skriptá, ale aj množstvo doplnkových pomocných materiálov. Možnosť učiť sa iba čítaním alebo aj formou zvukových nahrávok. Za seba by som najviac vyzdvihla, že sa nesnaží propagovať jeden "správny" výživový smer, ale poskytuje vedecké fakty k rôznym spôsobom stravovania, pričom zdôrazňuje aj ich klady či nedostatky. Rovnako forma online praktických lekcií mi maximálne vyhovovala. Treba poznamenať, že kurz nie je žiadna víkendová rýchlovka a témam sa treba naozaj venovať. Prístup všetkých lektorov tiež hodnotím veľmi pozitívne, snažili sa podporovať diskusiu a odpovedať na všetky otázky. Určite si z ponuky vyberiem aj ďalšie rozširujúce kurzy.

  Odpovedať

 • VÝŽIVOVÝ PORADCA ONLINE

  20.3.2021 18:58:17 | Katarína Gundová-autor projektu ŽIVOT V POHYBE

  Kurz bol veľmi dobre spracovaný, skriptá a prednášky výborné. Neľutujem vôbec, že som si vybrala online formu, spôsob samoštúdia mi vyhovoval, keďže som mohla študovať kedy to vyhovovalo mne. Na praktických víkendových lekciách vládla priateľská atmosféra, ale zároveň veľká kvalita informácií so skvelými lektormi, ktorí sú ochotní odpoveď na otázky aj po skončení kurzu. Takže jednoznačne odporúčam všetkými desiatimi..ešte jedenkrát VEĽKÁ VĎAKA!!!

  Odpovedať

 • Referencia

  22.2.2021 10:13:11 | Valéria Krenická- autorka projektu Život fitmamy

  Kurz môžem len odporučiť!Všetkymi desiatimi ;) Pred tým ako som sa rozhodla zúčastniť sa ho, urobila som si prieskum trhu, nakoľko som nechcela absolvovať nejaký instantný rýchlokurz. Myslím, že poradenstvo v oblasti zdravej výživy je zodpovedná úloha, preto mi záležalo na tom, aby mi kurz dal viac ako len základné poznatky. Po jeho absolvovaní som nadobudla sebavedomie v tom smere, že som pripravená a odhodlaná pomáhať ľuďom v ich boji s nadváhou. Už to robím rok a pol a fakt, že sa mi to darí, je iste dôsledkom i správnej voľby odbornej prípravy. Skriptá mám i dnes po ruke-sú pre mňa stále odborným základom. Mám potrebu rovnako pozitívne ohodnotiť i prístup Vladimíra a Gabriely. Vždy keď som ich skontaktovala s nejakou otázkou, ochotne mi odpovedali aj po skončení kurzu. Momentálne uvažujem prehĺbiť si poznatky ďalším kurzom. Prieskum trhu si však robiť nebudem, lebo som nadobudla presvedčenie, že od tohto tímu dostanem zaručenú kvalitu a ľudský prístup.

  Odpovedať

 • výživový poradca online

  7.1.2021 22:23:38 | Peter Bahorec

  Kurz bol veľmi dobre spracovaný, skriptá, video prednášky, prezentácie v ppt. boli jasné a zrozumiteľné. Praktické lekcie prebehli v prijemnej, priateľskej atmosfére welko lektorov.
  Vzhľadom na časové vyťaženie mi táto forma štúdia úplne vyhovovala.
  Ďakujem celému welko teamu.
  Prajem veľa șťastia.

  Odpovedať

 • Poďakovanie

  3.12.2020 20:48:24 | Katarína Šika

  Ďakujem za možnosť rozšírenia vzdelania kvalitnými informáciami, vedomosťami a dobre spracovaným štúdijným materiálom. Za odbornú pomoc a výklad lektorov a kompletné pokračovanie v mojom obore kondičný tréner :) Výborná skúsenosť so štúdiom online. Vrelo odporúčam.

  Odpovedať

 • Kurz -Výživový poradca

  19.11.2020 21:44:03 | Miriama Jochman

  Absolvovala som online kurz Výživový poradca . Kurz bol veľmi podrobný, náročný, ale účinný . Spôsob samo štúdia mi veľmi vyhovoval nakoľko mám doma 2 a 4 ročne deti.Prešla som si všetkými audio a video nahrávkami a rovnako aj skriptami a k tomu doplnujucimi informáciami.Učiť som sa mohla kdekoľvek, lebo som mala ku všetkému prístup cez mobil. Víkendové praktické lekcie mi dali priestor na moje otázky a naučila som sa pracovat s programom na tvorbu jedálničkou. Bolo to veľmi dobre a efektívne investovanie do vzdelania. Zvlášť musím pochvált veľmi šikovnú Gabiku, ktorá je vždy nápomocná ešte aj po absolvovaní kurzu a stále mi promptne zodpovie moje otázky. Za mňa 100%-na spokojnosť.

  Odpovedať

 • Výživový poradca online

  19.11.2019 11:30:13 | Elena

  Som veľmi rada, že som absolvovala tento kurz. Nemohla som si dovoliť cestovať niekam každý víkend, tak som zvolila túto formu a naozaj neľutujem. Skriptá aj prednášky boli výborné, mohla som sa učiť, kedy to vyhovovalo mne. Jasne stanovené, čo všetko treba splniť, aby som sa mohla zúčastniť záverečného testu a praktických lekcií. Jednoducho super. Ďakujem :-)

  Odpovedať

 • Výživový poradca

  18.11.2019 10:57:53 | Marianna

  Zúčastnila som sa tohto kurzu a vôbec neľutujem.
  V pohodlí domova som sa mohla učiť. Skriptá a prednášky sú vypracované na vysokej úrovni. A víkendový kurz bol už len bodkou.
  Určite odporúčam každému kto nemá čas cestovať cez na dlhé víkendové kurzy.

  Odpovedať

 • Kurz výživový poradca

  5.11.2019 6:26:04 | Mária

  Kurz bol síce náročný, skriptá obsiahle, ale výhodou bolo štúdium v domácom prostredí, možnosť preskúšania sa cez testy po jednotlivých kapitolách. Absolvent získa kompletný pohľad na výživu a jej zdravotné výhody ale aj riziká. Ďakujem a všetkým absolventom prajem veľa štúdijných úspechov

  Odpovedať

 • Kurz výživový poradca

  4.11.2019 20:30:12 | Marianna

  Kurz mi dal veľmi veľa. Skriptá sú kvalitne vypracované. Domáce štúdium bolo veľmi super.
  Ďakujem

  Odpovedať

 • Kurz výživový poradca

  10.9.2019 20:29:15 | Martina

  Kurz bol pre mňa prospešný s maximálnym počtom informácií. Skripta boli naozaj bohaté na informácie a forma štúdia mi veľmi vyhovovala. Akurát niektoré videá mali dosť zlú kvalitu čo sa týka zvuku. Inak som bola veľmi spokojná a ďakujem.

  Odpovedať

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)