0 €

Minikurz

ZOSTAVTE SI SVOJ JEDÁLNIČEK 

(alebo ako si správne zostaviť vlastný jedálniček)

Nie každý má túžbu stať sa výživovým poradcom. Čo náš však teší je fakt, že čoraz častejšie sa stretáváme s tým, že mnohí ľudia pochopili, že výživa nie je primárne o chudnutí, ale najmä o zdraví. Áno, výživa je jednoznačne najprirodzenejšia  a primárna prevencia zdravia, ktorú máme v rukách 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Výživa je teda základným pilierom zdravého životného štýlu a my vás ňou radi prevedieme.

Prečo zvoliť práve náš minikurz?

  • Máme dlhoročné skúsenosti a mnoho z našich absolventov úspešne pôsobí vo výživárskej praxi
  • Máme dlhé skúsenosti a mnoho našich absolventov dnes úspešne působí ako výživoví poradcovia v rôznych častiach našej republiky,
  • Naučíme vás ako si zostaviť jedálniček plne zodpovedajúci vašim individuálnym potrebám,
  • Cena kurzu je porovnateľná s cenou, ktorú dobrému výživovému poradcovi zaplatíte za spracovanie jedného mesačného stravovacieho plánu.
  • Cena kurzu je neporovnateľne nižšia, než akákoľvek aktuálne módna diéta, ktorá má rovnako veľmi krátkodobý efekt – pokiaľ vôbec nejaký má.
  • Kurz prebieha online naživo v aplikácii Zoom, takže nemusíte nikam cestovať, študujete z pohodlia domova.
  • V prípade potreby je možné požiadať o konzultáciu a dohodnúť si ju na info@vyzivaonline.sk. Pre konzultácie máme vytvorenú aj uzavretú konzultačnú skupinu na Facebooku, kde na vaše prípadné otázky odpovedajú naši lektori.
  • Po absolvovaní kurzu získate možnosť zakúpiť si niektorú vami zvolenú verziu nutričného softvéru FitLinie s "absolventskou" zľavou.
  • Po absolvovaní kurzu obdržíte elektronicky certifikát o absolvovaní kurzu.

Čo predstavuje štúdium minikurzu?

Kurz má časový rozsah 16 hodín a je realizovaný dištančne v aplikácii Zoom a prednášať vám budú skutoční lektori s dlhoročnými skúsenosťami vo výžive.

Vysvetlíme vám prijateľnou formou najzákladnejšie pojmy z výživy, dozviete sa, čo sú makroživiny, mikroživiny, ako prebieha proces trávenia a ako funguje náš metabolizmus, a tiež vám naše lektorky povedia, aké sú základné zásady racionálnej výživy.

Ukážeme vám ako je pomocou inteligentnej tabuľky, ktorú sme vytvorili v našom Inštitúte, možné vykonať jednoduché výpočty potrebné a nevyhnutné na zostavenie veľmi individuálneho stravovacieho plánu.

Zoznámime vás s nutričným softvérom, pomocou ktorého vás naučíme, ako zostaviť stravovací plán pre seba, pre svoju rodinu a priateľov. (školská verzia tohto softvéru je v cene kurzu). 

NAJBLIŽŠIE TERMÍNY KURZOV

Cena kurzu

199,- EUR

* Uvedená cena platí do 31.8.2024 

Registračný poplatok je možné uhradiť aj na splátky podľa dohody. Záujem o túto možnosť, napíšte prosím do poznámky v prihláške. 

Zaujíma vás, ako naše kurzy hodnotia naši absolventi? Pozrite sa na naše referencie.

 Do kurzu sa môžete prihlásiť tu

PRIHLÁŠKA

Zdroj dynamické sekce: Napište nám (Formulář)