0 €

PReČo ANTIOXIDANTY

Antioxidanty nie sú pre širokú verejnosť neznámy pojem, avšak väčšina ľudí za týmto pojmom vidí, na základe masívnej reklamy, iba doplnky stravy, predávané v lekárňach alebo v dnešnej dobe už taktiež v supermarketoch, či dokonca na čerpacích staniciach. Menej známe sú voľné radikály a ešte menej vzťah voľných radikálov a antioxidantov. Cieľom tohto webinára je prístupnou a zrozumiteľnou formou vysvetliť, čo sú to voľné radikály, kedy a ako vznikajú, čo sú to antioxidanty, a samozrejme aj to, ako antioxidanty pôsobia na voľné radikály. V prednáške sa dozviete taktiež to, ktoré potraviny sú prirodzenými zdrojmi antioxidantov.

Čo sa na webinári dozviete:

  • Čo to sú voľné radikály a ako vznikajú
  • Ako voľné radikály poškodzujú naše zdravie
  • Čo to sú antioxidanty a ich pôsobenie na voľné radikály
  • Prirodzené zdroje antioxidantov
  • Zdravotné benefity dostatočného príjmu antioxidantov

Uvedenou tématikou Vás prevádza vedúci lektor nášho Inštitútu, Ing. et Ing. Vladimír Klescht .

Ako webinár prebieha:

Webinár je realizovaný v aplikácii Zoom. Vstup je najprv 10 minút pred zahájením cez odkaz, ktorý obdržíte v potvrdzovacom maili o prijatí platby. Po přihlásení sa dostanete do "čakárne" a vedúci seminára Vás postupne, v poradí, v akom budú poslucháči prichádzať, pustí ďalej do miestnosti. Po zahájení Vás lektor krátko zoznámi s aplikáciou Zoom a s funkciami, ktoré budete môcť v priebehu webinára využiť - napríklad zapojenie sa do diskusie alebo online chatovanie.

Účastníkom webinára posielame po jeho ukončení, na vyžiadanie, Osvedčenie o účasti, obsahujúce tému webinára, meno a priezvisko a dátum konania.

Doba trvania webinára: 1,5 hodiny

Cena webinára: 13 eur

Termín konania webinára: nie je stanovený

Kapacita je 100 osôb. Registrácie sa uzatvárajú ........ o ........ hod. alebo po naplnení kapacity.

Rezervujte si svoje miesto

Upozornenie: Zakúpením vstupenky beriete na vedomie a súhlasíte, že pri počte menej než 5 prihlásených záujemcov, si vyhradzujeme právo webinár zrušiť a prihláseným vstupné vrátiť v plnej výške.