OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0948 528 308 | info@vyzivaonline.sk

Akreditovaný online kurz Výživový poradca

Prečo študovať práve náš kurz?

 • Náš kurz je prvý a zatiaľ jediný online kurz pre profesiu Výživový poradca na Slovensku. Je akreditovaný Ministerstvom školstva mládeže a telovýchovy ČR.
 • Kurz je v slovenčine
 • Nie je to kurz "jedného človeka" - náš kurz obsahuje 140 hodín vysoko odborných prednášok, ktoré spracovalo a ozvučilo celkom 11 lektorov - špecialistov na dané témy.
 • Všetky prednášky sú k dispozícii v ozvučenom formáte ppt (PowerPoint) a tiež vo formáte mp4 (video). Pre prípadné vytlačenie sú aj vo fomáte pdf.
 • Náš kurz ďalej obsahuje 16 hodín praktických lekcií zameraných na spracovanie vysoko individuálneho stravovacieho plánu. Tieto lekcie vedú lektori, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z poradenskej činnosti v oblasti výživy.
 • Náš kurz obsahuje celý rad ďalších študijných materiálov, ako sú napríklad pre tento kurz špeciálne vypracované skriptá v rozsahu skoro 600 strán.
 • Obsah nášho kurz presne zodpovedá akreditačným podmienkam a neobsahuje žiadny "balast" v podobe myšlienkových máp, hier a pod.
 • Na náš kurz nadväzujú ďalšie, špecializované krátkodobé kurzy.
 • Absolventi nášho kurzu môžu uplatniť zľavu pri prípadnom nákupe ľubovoľnej verzie nutričného softvéru FitLinie.

!!! Cena kurzu je neporovnateľne nižšia ako cena neakreditovaného prezenčného kurzu trvajúceho 4 víkendy !!!

O kurze

 • Čo predstavuje štúdium on-line uvidíte v našej malej ukážke TU
 • Je to akreditovaná forma online štúdia, realizovaná v medzinárodne uznávanej študijnej e-learningovej aplikácii Moodle.
 • Kedykoľvek, keď máte čas, máte túto aplikáciu k dispozícii na PC, tablete alebo mobile a môžete si študovať podľa svojich možností a potrieb, pretože 85% štúdia je realizované dištančnou formou.
 • On-line kurz je, podobne ako štandardný prezenčný kurz, koncipovaný do jednotlivých, na seba logicky nadväzujúcich kapitol. Obsahuje v plnom rozsahu identické prednášky a študijné materiály ako kurz prezenčný.
 • Osvedčenie o absolvovaní kurzu má rovnakú platnosť ako osvedčenie o absolvovaní kurzu prezenčného.
 • V prípade potreby môže požiadať o konzultáciu a dohodnúť si ju na info@vyzivaonline.sk 

Aké sú výhody on-line kurzu?

 • Nemusíte nikam jazdiť, tráviť víkendy účasťou na prednáškach
 • Prezenčný kurz je len jeden víkend venovaný praktickým lekciám
 • Študujete, keď máte čas a chuť
 • Na štúdium online kurzu máte k dispozícii podstatne väčší časový priestor
 • Cena on-line kurzu je výrazne nižšia ako cena kurzu prezenčného

Priebeh kurzu

Teoretické lekcie

Online kurz prebieha tak, že máte k dispozícii študijné materiály úplne identické s materiálmi prezenčného kurzu. Pri štúdiu teórie postupujete tak, že si najprv preštudujete každú kapitolu a po ukončení si urobíte kontrolný test. Pokiaľ ho vyplníte s úspešnosťou minimálne 80%, bude Vám sprístupnená nasledujúca kapitola. Pri úspešnosti teste menej ako 80% Vám bude prístup do ďalšej kapitoly nepovolený a bude nutné, aby ste si problematiku kapitoly prešli znovu a potom sa pokúsili test opäť vyplniť. Počet opakovaní testu nie je ohraničený, t.j., môžete mať pokusov koľko chcete. Test odporúčame vypĺňať bez akýchkoľvek pomôcok, pretože len tak zistíte, koľko informácií ste si zapamätali, a ako ste im porozumeli. Predpokladáme, že kurz robíte hlavne pre seba a akékoľvek obchádzanie nastavených parametrov by sa Vám v budúcnosti mohlo negatívne vrátiť.

Praktické lekcie

Praktické lekcie sa konajú prezenčnou formou v Bratislave raz za tri mesiace, online živou formou na aplikácii Zoom, raz za mesiac. Termíny najbližších praktických lekcií sú pravidelne uverejňované v študijnej aplikácii v sekcii Oznámenie poslucháčom kurzu. Praktické lekcie sa uskutočnia, ak sa prihlási minimálne 5 poslucháčov online kurzu. Sú zamerané na praktické zostavovanie stravovacieho plánu a nemožno ich realizovať online formou. Jedná sa o celý jeden víkend, t.j. sobota aj nedeľa od 08:30 do 17:00 hod. Na týchto lekciách má poslucháč možnosť takisto konzultovať prípadné nejasnosti. Na praktických lekciách obdržíte prístup do nutričného softvéru FitLinie, verzia Welko Edition, tak, aby ste mali rovnaký nástroj na vytváranie stravovacieho plánu. Dozviete sa na nich tiež zadanie záverečnej práce, ktorá je súčasťou záverečnej skúšky. 

Tu je malá ukážka, ako vyzerajú přednášky v našom kurze:

Ako postupovať ak ste sa rozhodli pre náš on-line kurz?

 1. Vyplňte a odošlite prihlášku
 2. Najneskôr do 24 hodín obdržíte potvrdzovací email s pokynom k úhrade registračného poplatku
 3. Po prevode úhrady obdržíte prístupové údaje k študiu...a môžete začať študovať. 

Ukončenie

Po absolvovaní teórie a praxe môže poslucháč vykonať záverečnú skúšku a po jej úspešnom vykonaní obdrží Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu Výživový poradca. Poslucháč si však môže vybrať spomedzi dvoch možností ukončenia štúdia - ukončenie záverečnou rekvalifikačnou skúškou alebo ukončenie profesijnou skúškou. Viac o možnosti ukončenia štúdia nájdete TU.

Cena kurzu

360, - EUR

! Pripravili sme pre vás špeciálne balíčky !

Balík BASIC

Kurz Výživový poradca ukončený profesijnou skúškou: 494,- EUR

Kurz Výživový poradca ukončený rekvalifikačnou skúškou: 259,- EUR

S balíkom BASIC ušetríte 78,- EUR!

Balík OPTIMAL

Za cenu 282,- EUR  získate:

 • Kurz Výživový poradca ukončený rekvalifikačnou skúškou
 • Kurz Športová výživa alebo kurz Výživa tehotných a kojacich žien, výživa detí (podľa výberu)*

S balíkom OPTIMAL ušetríte 125,- EUR!

Balík PREMIUM

Za cenu 369,- EUR získate:

 • Kurz Výživový poradca ukončený rekvalifikačnou skúškou
 • Nutričný software FitLinie, verzia Welko Edition
 • Kurz Športová výživa alebo kurz Výživa tehotných a kojacich žien, výživa detí (podľa výberu)*

S balíkom PREMIUM ušetríte 270,- EUR!

*pozn.: v kombinácii dvoch kurzov nie je nutné začať oba kurzy naraz, ale je možnosť urobiť menší 3-mesačný kurz  období po ukončení veľkého kurzu Poradca pre výživu

Pri balíkoch OPTIMAL PREMIUM je možné si profesijnú skúšku kedykoľvek doplatiť za cenu pre našich absolventov, tj. 177 EUR (namiesto 236 EUR!)

Pre aktívnych partnerov spoločnosti Zinzino platí na kurz Výživový poradca trvale cena 230,- eur

Kurz môžete taktiež darovať prostredníctvom darčekového poukazu 

Kurz nie je možné preplatiť Úradom práce, pretože nemá akreditáciu slovenského ministerstva školstva. Ministerstvo školstva SR takú akreditácii doteraz bohužiaľ ani nemá v ponuke.